Obóz młodzieżowy w bazie nad morzem!

Tradycyjnie już od wielu lat Hufiec ZHP Mielec organizuje dla młodzieży szkolnej obóz nad morzem w bazie w Błotach Karwieńskich II w dniach 27.07-07.08 2013r. Są jeszcze wolne miejsca!

Uczestnicy zakwaterowani będą (6-7 osób) w namiotach typu NS wyposażonych w podesty drewniane, podpinki flanelowe, łóżka typu kanadyjki, regały  i wieszaki. W pawilonie socjalnym znajduje się kuchnia, stołówka, natryski z ciepłą wodą i ubikacje. Dodatkowo na terenie bazy ustawione są kabiny sanitarne Toi-Toi .

Program obozu oparty jest o zajęcia w grupach obozowych, dużo czasu młodzież spędza na plażowaniu, grach i zabawach w terenie.  W trakcie obozu nie zabraknie ognisk, spotkań przy dźwiękach gitary, czy dyskotek. Wśród atrakcji swoje miejsce mają wycieczki całodniowe, w tym roku będą one do Trójmiasta (Sopot-molo, Gdynia-Oceanarium i Wybrzeże Kościuszki, Gdańsk-Jarmark Dominikański, Starówka), a także wyjazd do Łeby lub  na półwysep Helski. Uczestnicy odwiedzą również Przylądek Rozewie – latarnię morską, czy Jastrzębią Górę oraz Lisi Jar.

Uczestnicy przebywają pod opieką wychowawców – instruktorów ZHP i nauczycieli mieleckich szkół. Na terenie bazy przebywa lekarz lub pielęgniarka oraz ratownik, nadzorujący kąpiel w morzu.

Informacje i odbiór kart kwalifikacyjnych:

Biuro Hufca ZHP w Mielcu, ul. Solskiego 1 (wejście od ul. Kusocińskiego). Tel: 175862141. Biuro czynne jest w poniedziałek 16.30-18.00, w pozostałe dni w godzinach od 16.00 do 18.00.

Przy pobraniu karty kwalifikacyjnej obowiązuje 100 złotych zaliczki. Odpłatność można rozłożyć na raty (po uzgodnieniu ze skarbnikiem hufca-dyżur w czwartek 16.00-18.00) oraz skorzystać z refundacji z funduszu socjalnego w zakładach pracy.

DATA: 27.07-07.08 2013r.

MIEJSCE: Baza obozowa Hufca ZHP Mielec „Słoneczna Polana” w Błotach Karwieńskich II

ODPŁATNOŚĆ: 820 zł

UCZESTNICY: młodzież w wieku 12-17 lat

  • Facebook
  • Śledzik
  • Blip
  • Gadu-Gadu Live
  • Poleć
  • RSS
  • Twitter